©2019 Enjoy Travel, spol. s r.o.
Viac obrázkov z destinácie Fakultatívne výlety New York nájdete v galérii.

Fakultatívne výlety New York

Empire State Building 20,50EUR

Americká kultúrna ikona a azda najznámejšia budova na celom svete - Empire State Building bola postavená v roku 1931 a svojou výškou 381m bola 40 rokov tou najvyššou budovou sveta. Pokochajte sa Manhattanom z vyhliadky tohto jedinečného symbolu New Yorku.

TOP of the Rock 22EUR

Trojposchodová vyhliadka na známom americkom mrakodrape patriaceho do Rockerfellerovho centra. Tá to vyhliadka je zaujímavá najmä tých, že je odtiaľto krásny výhlad na Empire State Building a Central park. Odporúčame výstup pri západe slnka, vaše foťáky to ocenia.

Full island cruise 31EUR

Vychutnajte si plavbu s neopakovateľným výhľadom okolo celého ostrova Manhattan. Plavba trvá tri hodiny.

Speadboat Ride 21EUR

Superrýchla loď nazvaná "zúrivý pes" vám v priebehu 30-tich minút poskytne unikátny a bleskový výhľad na ostrov Manhattan.

World Yacht Elegant dinner cruise 136EUR

Vychutnajte si romantickú plavbu spolu s vynikajúcou 3-chodovou večerou na jachte. Zahŕňa 3-hodinovú plavbu, večeru, živú hudbu. Pre pánov je povinné sako a dlhé nohavice.

New York City Pass 78EUR

Navštívte 6 najpopulárnejších atrakcií New Yorku za výbornú cenu. Návštevu pamiatok a atrakcií si môžte rozdeliť až na 9 dní. Zahŕňa:vyhliadka na Empire State Building (na 86. poschodie a audio tour), American Museum of Natural History (v cene je aj Rose Center for Earth a Space and a Hayden Planetarium Space Show), Museum of Modern Art (MoMA), Metropolitan Museum of Art (zahŕňa aj vstup do kláštorov), Guggenheim Museum ALEBO vyhliadka TOP of the Rock, plavba na Sochu Slobody a Ellis Island ALEBO 2-hodinová plavba okolo Manhattanu

New York Pass 1day 69,50EUR

Pre tých, ktorí chcú stihnúť vidieť všetky atrakcie, ktoré New York ponúka, a to v priebehu jedného dňa, je ideálny práve New York Pass 1day. Zahŕňa: vyhliadka na Empire State Building, plavba na Sochu Slobody a Ellis Island, American Museum of Natural History, Guggenheim Museum, Museum of Modern Art, Madame Tussaud's Wax Museum, Brooklyn Museum of Art, NBC Studio Tour, Circleline Sightseeing, Radio City Music Hall Stage Door Tour, The United Nations Tour, Madison Square Garden All Access Tour a 140-stranového sprievodcu New Yorkom spolu s mapami.

New York Pass 2day 106EUR

Pre tých, ktorí chcú stihnúť vidieť všetky atrakcie, ktoré New York ponúka, a to v priebehu dvoch dní, je ideálny práve New York Pass 2day. Zahŕňa: vyhliadka na Empire State Building, plavba na Sochu Slobody a Ellis Island, American Museum of Natural History, Guggenheim Museum, Museum of Modern Art, Madame Tussaud's Wax Museum, Brooklyn Museum of Art, NBC Studio Tour, Circleline Sightseeing, Radio City Music Hall Stage Door Tour, The United Nations Tour, Madison Square Garden All Access Tour a 140-stranového sprievodcu New Yorkom spolu s mapami.

New York Pass 3day 147EUR

Pre tých, ktorí chcú stihnúť vidieť všetky atrakcie, ktoré New York ponúka, a to v priebehu troch dní, je ideálny práve New York Pass 3day. Zahŕňa: vyhliadka na Empire State Building, plavba na Sochu Slobody a Ellis Island, American Museum of Natural History, Guggenheim Museum, Museum of Modern Art, Madame Tussaud's Wax Museum, Brooklyn Museum of Art, NBC Studio Tour, Circleline Sightseeing, Radio City Music Hall Stage Door Tour, The United Nations Tour, Madison Square Garden All Access Tour a 140-stranového sprievodcu New Yorkom spolu s mapami.

 

Woodbury Premium Outlet 35EUR

Nákupná "dedinka" plná svetových značiek oblečenia a doplnov za vynikajúce ceny sa nachádza asi hodinu cesty od centra Manhattanu. Ak ste prišli do Ameriky nakupovať a nyváhate na to obetovať celý deň, je to to pravé pre vás. Doprava autobusom niekoľkokrát denne, flexibilný harmonogram a knižka so zľavovými kupónmi. Nájdete tu značky ako Adidas, Banana Republic, Burberry, Calvin Klein, Coach, Donna Karan, Armani, Gucci, Timberland, Versace, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Levi's, The Gap a mnohé iné.

Washington DC 130EUR

Jednodňový autobusový výlet do Washingtonu, ktorý trvá spolu 12 hodín je veľmi populárnych výletom. Obhliadka Washingtonu sa začína v múzeu voskových figurín Madamme Tussauds, kde sa odfotíte s prezidentom, pokračujete k ostatným pamiatkam Capitol, Senate a White House, ďalej Air and Space Museum, Lincoln,Washington, Korea a Vietnam Memorials. Zahŕňa dopravu autobusom, vstupy do pamiatok a anglicky hovoriaceho sprievodcu.

 

Big Apple helicopter tour 125EUR

Ak chcete vidieť New Yorku poriadne, musíte ho vidieť z výšky. 15-minútový let helikoptérou ponad New Yorku, od prístavu až k Central parku vám predstaví New York z takého uhla, ktorý iste ešte nepoznáte.

Harlem tour 48EUR

Neopakoveteľná klasická omša v baptistickom kostole sprevádzaná gospelovým spevom plná emócií. Výlet trvá 4 hodiny, zahŕňa aj autobusovú dopravu a je možný len v nedeľu.

Niagara Falls One day Excursion 433EUR

Výlet na najznámejšie vodopády sveta zahŕňa transport z hotela na letisko, letenku, autobusovú dopravu k Niagárskym vodopádom, obed v hoteli Sheraton s prekrásnym výhľadom na vodopády, plavbu do stredu vodopádov alebo jaskyňu poza vodopádmi (záleží od sezóny)

2day Niagara Falls Excursion and Shopping Tour 305EUR

Dvojdňový výlet na najznámejšie vodopády sveta zahŕňa autobusovú dopravu z New Yorku na Niagárske vodopády a späť, cestou sa zastavíte pozrieť aj iné prírodné krásy ako Watkins Glen Canyon, Seneca Lake, ďalej zahŕňa plavbu loďou do stredu vodopádov, ubytovanie v hoteli 1 noc, návštevu známeho outletového nákupného centra.

Vieme vám takisto zariadiť lístky na predstavenia Broadway, NHL a NBA zápasy.