©2019 Enjoy Travel, spol. s r.o.
Viac obrázkov z destinácie Fakultativne vylety Las Vegas nájdete v galérii.

Fakultativne vylety Las Vegas

Grand Canyon South Rim Bus Tour 82EUR

Najpopulárnejším výletom z Las Vegas je právo táko prírodná krása a pýcha Ameriky výstižne nazvaná Grand Canyon. Autobusový výlet zahŕňa aj foto stop pri Hoover Dam, priehrade, vďaka ktorej bolo vybudované Las Vegas. Autobus vám vyzdvihne priamo v hoteli 6:30 ráno a celý výlet bude trvať spolu 13 hodín, v cene je aj obed.

Grand Canyon West Rim Bus Tour 120EUR

Vo West Rim Grand Canyon sa nachádza aj známa atrakcia "Skywalk" - sklenená plošina nad Grand Canyonom (vstupné sa kupuje na mieste cca 40USD). Autobusový výlet zahŕňa aj foto stop pri Hoover Dam, priehrade, vďaka ktorej bolo vybudované Las Vegas. Autobus vám vyzdvihne priamo v hoteli 6:30 ráno a celý výlet bude trvať spolu 11 hodín, v cene je aj indiánsky obed priamo v Canyone.

Grand Canyon West Rim letecky na otočku 160EUR

Letecký výlet malým vrtuľovým lietadlom z Las Vegas do Grand Canyonu a späť do Vegas, bez medzipristátia v Grand Canyone, trvá 1 hodinu 20 minút.

Grand Canyon South letecky s medzipristátim v Canyone 256EUR

Letecký výlet malým vrtuľovým lietadlom z Las Vegas do Grand Canyonu a späť do Vegas, s medzipristátim v Grand Canyon South Rim a následnou dopravou autobusom po najzaujímavejších miestach, v cene je aj ľahké občerstvenie, výlet trvá 5 hodín.

Area 51 157EUR

Ak ste priaznivcom UFO, tak určite nemôžte vynechať túto tajnú americkú základňu opradenú množstvom historiek a mýtov. Autobusový výlet trvá 8 hodín, v cene je aj nelimitované množstvo fľaškovej vody a snack.

Las Vegas Strip helicopter tour 84EUR

20-minutový let vrtuľníkom ponad rozsvietené Las Vegas vám určite umocní zážitok z tohto kúzelného miesta. V cene je let helikoptérou 20 minút, prípitok šampanským a palivový poplatok.

Red Rock Canyon 80EUR

Nádherné bielooranžové skaly neďaleko Las Vegas sú veľkým lákadlom pre milovníkov prírody. Výlet trvá 4 hodiny a v cene je zahrnutá doprava autobusom a anglicky hovoriaci sprievodca.

Vieme vám zabezpečiť aj vstupenky na rôzne predstavenia, shows a koncerty.